Loading Sündmused

detsember 9

Sündmus Navigation

Rakvere Waldorfkool kutsub jõululaadale

9. detsembril on võimalus osaleda Rakvere Waldorfkooli jõululaada töötubades, kuulata pillimängu, nautida kohvikus head sööki ja jooki ning leida oma lähedastele südamega valmistatud kingitusi. Kella üheteistkümnest on kooli ruumides avatud tantsu ja mängu ning käbidest jõuluehete valmistamise töötoad, lisaks on võimalus proovida nii hästi tuntud, kuid samas ununema kippuvat kartulitrükki. Töötubasid juhendavad lapsed, lapsevanemad ja peresõbrad. Õpilased on laadaks valmistunud juba sügisest saati, nii klassis meisterdades kui ka köögis toimetades. Oma kätega tehtud kauba müümine on lastele põnev kogemus.

Laadal esinevad laulu ja pillimänguga Rakvere Waldorfkooli õpilased, samuti Rajaotsa muusikakooli lapsed ja õpetaja Riina Linde viiuliõpilased, saame kuulda kandlemängu ja nautida harfihelisid. Lisaks on laadalistel võimalus osaleda loteriis ja lüüa kaasa oksjonil. Jõululaada kohvikust leiab külastaja kodused küpsetised, soojad joogid ja supid ning hulgaliselt muud meelepärast.

Raina Vangonen koos Eve Murdjõe ja Kersti Sepikuga on meisterdanud kauneid nukke, loomi, päkapikke ja palju muud, mida sobib kingikotti pista. Kogu nende kraam on tehtud lapsesõbralikest materjalidest ning valmistamisel on lähtutud taaskasutuse põhimõtetest. Eliko Kajak Maarja ökokosmeetikast müüb naturaalsetest toorainetest valmistatud seepe ja kehakoorijaid. Kelli Kiviorg on väljas nõelvilditud inglitega. Moonika Rosina maalitud ehted sobivad hästi pakutud kaubavalikusse. Laadal on võimalus osta ka ehtekunstnik Harvi Varkki ainulaadseid hõbeehteid. Minni Riar Indiast on lubanud kohale sõita kašmiirsallide ja naturaalsest siidist kangastega. Jõululaadale annab värvi Eesti Kunstiakadeemia tudengite Ingrid Helena Pajo ja Michaela Engströmi osalemine, neiud on valmistanud keraamikat, keraamilisi ehteid, märkmikke ja teisi kauneid kingitusi.

Jõululaat toimub Rakvere Kolledẑi ruumides Pikk tn 40 ajavahemikul 11.00-15.00.

Detailid

Kuupäev: